Feromony – czym są i jak działają?

perfum

Feromony to związek chemiczny, który od dekad wywołuje zainteresowanie wśród ludzi. Działa podobnie jak u zwierząt i wytwarza odpowiedni zapach, pobudzający i przyciągający partnera lub partnerkę. Związek ten jest wciąż badany przez naukowców, ponieważ nie mają oni jeszcze stuprocentowej pewności, że człowiek jest w stanie świadomie wyczuć ten zapach. Istnieje jednak na rynku sporo wariantów perfum, które zawierają w sobie feromony. Należą do nich m.in. love & desire damskie, które bez wątpienia przyciągną partnera. Od wielu lat jest to jeden z najbardziej pożądanych artykułów drogeryjnych w naszym kraju. 

 

Co to są feromony i jak działają? 

 

Obecnie świat nauki zdążył przebadać bardzo dokładnie feromony zwierzęce, które używane są do wysyłania sygnałów innym zwierzętom. Zapach ten używany jest do oznaczenia terytorium, identyfikowania się wzajemnie lub przyciąganie partnera. Zachowania zwierząt są zupełnie inne niż ludzie, ale naukowcy są coraz bliżej stwierdzenia, że feromony u ludzi są wytwarzane i działają w taki sam sposób, lub bardzo zbliżony, jak u zwierząt. Zwierzęta bowiem wytwarzają feromony przez gruczoły zapachowe, które znajdują się na całym ciele tj. jama ustna, łapy, odbyt. Dodatkowo zwierzęta ocierają się od drzewa lub w różnych miejscach zostawiają małe ilości swojego moczu, dzięki czemu zaznaczają swoje terytorium. Zwierzęta odbierają feromony za pomocą receptorów w nozdrzach, które nazywają się narządem lemieszowo-nosowym. Co ciekawej, ludzie również go mają, ale naukowcy wciąż nie mają stuprocentowego potwierdzenia, czy człowiek świadomie jest w stanie z nich korzystać. Pomimo to istnieją obecnie na rynku perfumy z feromonami tj. Love & Desire damskie, których działanie potwierdzają użytkowniczki. 

 

Perfumy z feromonami Love & Desire

 

Coraz więcej badań wskazuje na to, że feromony ludzkie są wyczuwalne. Dlatego na rynku z roku na rok ukazuje się coraz więcej perfum z feromonami, które działają. Spryskanie się  perfumami z feromonami tj. love & desire (damskie) sprawi, że będziesz czuła się atrakcyjniejsza, a co najważniejsze – zyskasz mnóstwo pewności siebie, co przełoży się na udaną randkę lub pobudzenie partnera w sypialni. 

 

Love & Desire to perfumy z feromonami, w których zawarte są cztery formuły, pomagające zwiększyć zainteresowanie rozmówcy oraz przejść na wyższy poziom uwodzenia. 

To tych formul należą: 

  • Kopuliny – afrodyzjaki, które pomogą Ci zdominować partnera, dzięki czemu szybciej i skuteczniej go uwiedziesz i oddasz się rozkoszy. 
  • Androstenon – sprawia, że każdy mężczyzna będzie zachwycony Twoją otwartością, siłą i poczuciem wartości. 
  • Androsteron – powoduje poczucie bezpieczeństwa partnera przy Twoim boku. 
  • Estratetraenol – działa stymulująco i pobudza ochotę na seks obu partnerów. 

 

Wszystkie te cztery feromony, które znajdziesz m.in. w Love & Desire damskie, mogą skutecznie wpłynąć na Twoje relacje z partnerem oraz z otoczeniem. Zyskasz pewność siebie i poczucie wartości, a cała reszta będzie czuła do Ciebie respekt i uznanie.