Stylizacja paznokci lakierami z kolekcji Sparkle and Brilliance SEY by Cosmetics Zone

Wybór rodzaju manicure, czy też koloru lakieru do paznokci, to dla niejednej kobiety bardzo złożony proces. Producenci tego asortymentu wydają się doskonale rozumieć potrzeby swoich klientek, dlatego możemy zaobserwować, iż tworzone przez nich oferty dopasowane są do różnorodnych potrzeb i wymagań użytkowniczek.

Nie inaczej jest oczywiście wśród marek zajmujących się tworzeniem i dystrybucją lakierów hybrydowych. Formuła tychże produktów zyskuje na popularności przede wszystkim ze względu na trwałość stylizacji, jaką oferuje po utwardzeniu w lampie UV/LED. Wiele z linii lakierów hybrydowych zostało zbudowanych również w taki sposób, by inspirować kobietę do eksperymentowania z manicure i pedicure (i to o każdej porze roku). Co w tym wypadku oferuje kolekcja Sparkle and Brilliance SEY by Cosmetics Zone? O tym poniżej.

Pełna stylizacja paznokci dłoni i stóp

Kolekcja lakierów hybrydowych Sparkle and Brilliance od Cosmetics Zone to z całą pewnością propozycja dla pewnej siebie kobiety, która bez obaw wkracza we współczesny świat i potrafi radzić sobie z wyzwaniami, jakie przed nią stawia codzienność. Wiele klientek salonów kosmetycznych wybiera ten rodzaj manicure lub pedicure, aby równocześnie podkreślić swoją indywidualność i nadać dłoniom lub stopom eleganckiego blasku.

Migoczące drobinki zatopione w formule lakierów Sey by Cosmetics Zone doskonale nadają się zarówno do stylizacji wieczorowej, jak i prywatnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokryć nimi całą powierzchnię płytki paznokcia, dostosowując odcień produktu do nastroju, charakteru, czy też pory roku.

Jako element dekoracyjny

Choć jednobarwny manicure i pedicure hybrydowy można uznać za najpopularniejszy wybór klientek salonów kosmetycznych i użytkowniczek, które wykonują tego typu stylizację we własnym domu, to zdecydowanie warto pamiętać o alternatywnych drogach do sukcesu. Wiele kobiet stawia w tym przypadku na rozwiązania, które mogą dać im szansę na wyróżnienie się wśród koleżanek z pracy, czy też jeszcze skuteczniejsze przykucie uwagi partnera.

W takim wypadku kolekcja lakierów Sparkle and Brilliance może sprawdzić się bardzo dobrze, gdyż jej migocząca formuła świetnie nadaje się do wykonania dodatkowych elementów dekoracyjnych na jednolicie pomalowanej płytce paznokcia. Czy będą to linie, kształty geometryczne, czy może coś bardziej skomplikowanego, zależy oczywiście od kobiety. Efekt da się jednak w każdym przypadku łatwo zauważyć, a jeśli wszystko przebiegło sprawnie, a nad całym procesem czuwała profesjonalna stylistka, to rezultat pracy powinien być także trwały.

Idealne na lato!

Jak wspomnieliśmy już powyżej lakiery z kolekcji Sparkle and Brilliance to asortyment, który można dopasować do stylizacji paznokci o każdej porze roku. W sezonie wakacyjnym warto w tym wypadku zwrócić uwagę w szczególności na odcień Pinky Gloss, który znajduje się w tej części oferty. Tak jak pozostałe propozycje posiada on w swojej formule drobinki brokatu, jednak operuje inną kolorystyką – nie tak monochromatyczną. Ciepła barwa malinowego różu może tego lata dodać świeżości dłoniom niejednej kobiety. Z takim manicure i pedicure z całą pewnością wyróżnienie się na plaży nie będzie dla żadnej z pań problemem.

Wpis powstał we współpracy z producentem lakierów hybrydowych – Cosmetics Zone.